Interiér

Tangier Apartment

Tento ocenený dom Maison Lumière sa nachádza v novom mestskom prístave v Tangeri – Tanja Marina Bay. Získal 5-hviezdičkové ocenenie za interiérový dizajn v súťaži African Property Awards (2020-2021) a bude sa uchádzať o titul „Najlepší na svete“. Tento rozprávkový rohový apartmán začal svoj život ako dva samostatné apartmány, jeden s výhľadom na pobrežie Tangeru a druhý s výhľadom na more. Spoločnosť UDesign oba byty vypratala, odstránila dvere, steny a podlahy a kompletne ich prepracovala a prestavala, pričom ich spojila a vytvorila tak nádherný veľký obytný priestor.

Svetlý a priestranný dokončený apartmán má 3 spálne, dve hosťovské izby a rozsiahlu hlavnú spálňu, ktorá by mohla konkurovať akémukoľvek apartmánu v 5-hviezdičkovom hoteli. Dekor je plný marockých odkazov vyjadrených vo veľmi modernom štýle. Umenie na obrázku vpravo je vytvorené z obrázkov vrchov taginov, osvetlenie spálne je moderným poňatím tradičného marockého štýlu, ale nič z toho nie je prehnané, Tom Dixon, Vibia a ďalšie medzinárodné značky tiež zaujímajú významné miesto v tomto eklektickom byte.

UDesign je oceňovaná architektonická a interiérová spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti architektúry, interiérov, 3D vizualizácie, dizajnu nábytku na mieru a riadenia projektov. Vytvárajú priestory, ktoré vyvolávajú emócie. Milujú svoju prácu a s nadšením sa zapájajú do každého projektu, ktorý realizujeme. Ich priestory sa rozprestierajú na celkovej ploche 3 500 m² tovární, dielní a výstavných priestorov.

Text a Foto: www.udesign.es

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Predajňa Bottega Veneta

Bottega Veneta predstavuje svoju novú parížsku vlajkovú predajňu, prvú, ktorú navrhol kreatívny riaditeľ značky Matthieu Blazy.

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.