Móda

Gucci Resort

Dom, ktorý neustále skúma svoje dlhoročné dedičstvo v oblasti cestovania, ktoré je stálym zdrojom inšpirácie v každej kolekcii, predstavuje ódu na sezónny rituál vyrážania do prímorských lokalít. Kolekcia Gucci Resort obsahuje výber položiek jedinečných pre najlepšie svetové cestovateľské destinácie, čím sa dovolenkový šatník mení na pestrý cestopis. Exkluzívnu ponuku miestnych produktov tvoria tašky, slnečné okuliare, klobúky a plážové deky, zatiaľ čo konfekcia a obuv budú k dispozícii vo všetkých letoviskách, ako aj na Gucci.com.

V centre špeciálneho výberu je monogram GG, prepracovaný s cik-cak vzorovaným pozadím a so žiarivými farebnými kombináciami jedinečnými pre konkrétne raje teplého počasia, kde sa exkluzívne predávajú. Medzi mestá, ktoré sa v kolekcii nachádzajú, patria Bondi, Bodrum, Cancún, Cannes, Capri, Dubaj, Forte dei Marmi, Hamptons, Havaj, Ibiza, Jeju, Marbella, Miami, Monte Carlo, Mykonos, Okinawa, Palm Desert, Porto Cervo, Phuket a Rio de Janeiro. Každý predmet je označený názvom mesta, ktoré paletu inšpirovalo, a stáva sa tak cestovateľskou pamiatkou, ktorá označuje rozsiahly príbeh individuálnej cesty.

S cieľom predstaviť výber produktov surrealistickým a hravým spôsobom fotograf a režisér Max Siedentopf zachytil kampaň, v ktorej kúsky Gucci Resort nadobúdajú monumentálny status v mini diorámach rôznych letovísk. Tašky a slnečné okuliare sa stávajú súčasťou krajiny, zatiaľ čo návštevníci pláže vnášajú do scén zastavených v čase energiu v nadživotnej veľkosti – pripomienka, že aj v tých najznámejších destináciách sa stále dajú objaviť nečakané príbehy.

Text a Foto: www.gucci.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Vhernier

Značka Vhernier bola založená v 80. rokoch 20. storočia a sídli v Miláne, odkiaľ ovplyvňuje celý šperkársky…

Boucheron

Frédéric Boucheron, prvý z veľkých súčasných klenotníkov, ktorý si otvoril butik na námestí Place Vendôme.