Technika

Gaggenau Essential Induction

Gaggenau Essential Induction je inovácia v najčistejšej podobe – varná doska a pracovná doska v jednom. Technológia a vynikajúci výkon sa pretavili do jediného bodu, povrchu a gombíka. Povrch bez bariér, rámov alebo medzier umožňuje bezproblémové začlenenie do akéhokoľvek obytného priestoru, ponúka vysokokvalitné varenie a maximálnu slobodu skúmania a experimentovania.

Uveďte do života akúkoľvek dizajnovú víziu vďaka výberu zo širokej škály farieb a povrchových úprav pracovnej dosky Dekton, ktoré môžete doplniť našimi ikonickými nerezovými alebo čiernymi vysoko presnými ovládacími gombíkmi. Pod povrchom je možné kombinovať dve rôzne veľkosti indukčných modulov, ktoré sa prispôsobia vašim špecifickým potrebám. Všestrannosť a sloboda personalizácie, ktorá dokáže povýšiť každý obytný priestor na niečo viac.

Bodka je oveľa viac ako len bodka. Je to maják. Jemné svetlo, ktoré intuitívne spája ovládací prvok s varnou zónou v prevádzke. Nielenže je vodítkom, kam umiestniť kuchynský riad, ale jej kolísanie intenzity, farby a stavu informuje používateľa o tom, či je modul zapnutý, či je v ňom zvyškové teplo alebo či chýba ochrana povrchu. Keď sa nepoužíva, automaticky sa vypne, čím sa povrch vráti do priestoru prípravy, servírovania, jedenia a scény na spoločenské stretnutia.

Text a Foto: www.gaggenau.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Mr Jones Watches

Mr Jones Watches je malá, umelecká, londýnska mini značka, ktorá vyrába svoj vlastný rad hodiniek už viac