Technika

Wilson Audio

Najkvalitnejšie americké reproduktory: V spoločnosti Wilson Audio sa už viac ako 20 rokov snažia o dosiahnutie maximálnej dokonalosti v oblasti konštrukcie reproduktorov. Dnes sú ich výrobky označované hudobníkmi, nahrávacími profesionálmi a audiofilmi na celom svete za najlepšie na svete. Reproduktory Wilson sú známe svojím bezkonkurenčným remeselným spracovaním a konštrukciou, neústupnou dynamikou, precíznym zobrazením a presnosťou.

Čo je na reproduktoroch Wilson najpozoruhodnejšie? Ich nasledujúce vlastnosti. Spoločnosť je jedinečná v tom, že dosahuje mimoriadne vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov. Výrobky Wilson Audio sú jednoznačne našimi najobľúbenejšími luxusnými reproduktormi, ku ktorým sa zákazníci opakovane vracajú, aby ich vylepšili. To dokazuje, že podobne ako ich zákazníci, aj výrobky Wilson presahujú audiofilské trendy v hodnote a kvalite.

V prípade, že si zakúpite reproduktory Wilson Audio, môžete byť pokojní, pretože viete, že v cene je zahrnutá aj domáca návšteva s inštaláciou, pri ktorej sa zmeria akustika pomocou mikrofónno-analytickej súpravy – aby sa vaše reproduktory Wilson mohli dokonale nastaviť tak, aby fungovali optimálne.

Text a Foto: www.wilsonaudio.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Kollokium Projekt 01

Prvé vydanie hodiniek spoločnosti Kollokium, nazvané Projekt-01, má za cieľ okamžite a bez ostychu položiť…

Alpine Alpenglow Hy4

Alpine Alpenglow H4 2024 je funkčné testovacie vozidlo, ktoré bude mať svoju premiéru na pretekoch Le Mans v júni