Technika

Wilson Audio

Najkvalitnejšie americké reproduktory: V spoločnosti Wilson Audio sa už viac ako 20 rokov snažia o dosiahnutie maximálnej dokonalosti v oblasti konštrukcie reproduktorov. Dnes sú ich výrobky označované hudobníkmi, nahrávacími profesionálmi a audiofilmi na celom svete za najlepšie na svete. Reproduktory Wilson sú známe svojím bezkonkurenčným remeselným spracovaním a konštrukciou, neústupnou dynamikou, precíznym zobrazením a presnosťou.

Čo je na reproduktoroch Wilson najpozoruhodnejšie? Ich nasledujúce vlastnosti. Spoločnosť je jedinečná v tom, že dosahuje mimoriadne vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov. Výrobky Wilson Audio sú jednoznačne našimi najobľúbenejšími luxusnými reproduktormi, ku ktorým sa zákazníci opakovane vracajú, aby ich vylepšili. To dokazuje, že podobne ako ich zákazníci, aj výrobky Wilson presahujú audiofilské trendy v hodnote a kvalite.

V prípade, že si zakúpite reproduktory Wilson Audio, môžete byť pokojní, pretože viete, že v cene je zahrnutá aj domáca návšteva s inštaláciou, pri ktorej sa zmeria akustika pomocou mikrofónno-analytickej súpravy – aby sa vaše reproduktory Wilson mohli dokonale nastaviť tak, aby fungovali optimálne.

Text a Foto: www.wilsonaudio.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Chronoswiss Delphis

Spoločnosť Chronoswiss uviedla drahú limitovanú edíciu hodiniek Chronoswiss Delphis Oracle začiatkom roka 2023.

Richard Mille RM 07-01

Richard Mille uvádza tri nové hodinky z farebnej keramiky, ktoré zobrazujú talianske umelecké a architektonické hnutie Memphis Design.

Aston Martin DB5

Po šiestich desaťročiach je Aston Martin DB5 naďalej jedným z najikonickejších a najrozpoznateľnejších automobilov na svete.

Rudis Sylva RS23

Hodinky Rudis Sylva Harmonious Oscillator RS 23 sú k dispozícii v limitovanej edícii 8 kusov v titánovej farbe a 8 kusov

QUAD Revela

Séria QUAD Revela je nová pozoruhodná séria reproduktorov od spoločnosti QUAD – tvorcov „The Closest Approach To The

Solar Airship One

Spoločnosť Euro Airship vyvíja vzducholoď Solar Airship One, ktorá plánuje obletieť viac ako 25 krajín počas 20 dní