morgan-plus-four
Technika

Morgan Plus Four

Nadčasový štýl, zapojenie vodiča a výkon. Tieto vlastnosti definujú náš najobľúbenejší model od jeho uvedenia na trh v roku 1950. Po siedmich desaťročiach sa predstavuje nový Morgan Plus Four a hoci vlastnosti, ktoré ho robili takým výnimočným, zostávajú zachované, technológia, ktorá je jeho základom, bola pevne prenesená do 21. storočia.

Keď je dizajn tak osvedčený ako dizajn športového vozidla Morgan, evolúcia musí predchádzať revolúcii. Od svojho uvedenia na trh pred siedmimi desaťročiami sa ikonická silueta stala charakteristickým znakom vozidla, a to sa nemení. Dokonca aj detaily, ako je užšia karoséria – charakteristický znak základného radu vozidiel Morgan – a jedinečné profilovanie blatníkov, zostali zachované.

Zatiaľ čo estetika zostala verná svojej podobe, len 3 % komponentov nového modelu Plus Four sú spoločné s predchádzajúcou verziou. Ponúka množstvo technologických a komfortných prvkov, ktoré sa v tomto modeli doteraz nevyskytovali, ako aj rozšírené použitie vysokokvalitných prírodných materiálov.

www.morgan-motor.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry.

Mohlo by sa Vám páčiť

Alfa Romeo Junior

Alfa Romeo predstavuje nový model JUNIOR ako symbol dokonalej rovnováhy medzi inováciou a tradíciou…

Diodra S3

Európsky start-up Diodra má nový jednoduchý bambusový mestský ebike S3…