Digital

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia. Postupne sa zdokonaľoval v práci so softvérom a čoskoro nastúpil do agentúry Agence Kerozen ako umelecký riaditeľ.

Táto malá agentúra zložená zo štyroch kreatívnych dizajnérov sa vždy snažila vytvárať ohromujúce, vtipné, poetické alebo desivé obrázky, pre ktoré je nevyhnutná dokonalá znalosť fotomontáže. Jean-Charles si tam teda prirodzene našiel svoje miesto – pracuje tam už približne desať rokov.

Je príjemné pracovať v tíme, pretože sa na vašu prácu môžu pozerať aj iní ľudia. V Kerozene sú štyria umeleckí riaditelia, vrátane Jeana-Charlesa, takže vie, na koho sa obrátiť, keď potrebuje radu bez zľutovania. Každý z nich má svoj vlastný prístup k tvorivej činnosti, s viac či menej vlastnou špecializáciou. To znamená, že dokážu riešiť bežné problémy a majú pre svojich klientov rôzne kreatívne riešenia.

Text a Foto: www.agence-kerozen.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Luciano Cian

Luciano Cian je brazílsky umelec, ktorý vytvára farebné digitálne maľby, v ktorých sa miešajú minimálne línie a žiarivé farby.

Olivier Caron

Olivier Caron je digitálny umelec a režisér z Nantes ktorý sa špecializuje na fotorealizmus a je známy svojím zmyslom pre detail a osvetlenie.

Lee Griggs

Madridský umelec Lee Griggs používa výkonný renderovací program Arnold a svoju úžasnú predstavivosť na vytváranie digitálnych portrétov.

Paulo de Almeida

Paulo de Almeida je 3D ilustrátor a talentovaný retušér s tvorivým duchom, ktorý vytvára fascinujúce digitálne ilustrácie pre rôzne témy.

Daryl Anselmo

Daryl Anselmo je výnimočnou postavou, ktorá nezanechala len stopu, ale vytvorila celý prúd inovácie v hernom priemysle.