Interiér

Greg Natale

Mnohokrát ocenený austrálsky dizajnér Greg Natale je známy svojím majstrovským používaním vzorov a farieb a ich odvážnym uplatňovaním pri vytváraní prispôsobených, kultivovaných a sofistikovaných priestorov.

Svoju vášeň pre vzory, línie a farby Greg rozšíril aj do iných dizajnérskych disciplín a svoju lásku ku geometrickým a organickým vzorom objavuje pri tvorbe sérií kobercov, kobercov, tapiet, dlaždíc, nábytku a domácich potrieb. Spolupracoval s miestnymi a svetovými značkami, ako je popredná austrálska firma Designer Rugs, klasická francúzska nábytkárska značka Grange a talianski odborníci na dlaždice Bisazza, s ktorými predstavil kolekciu The Mosaico počas milánskeho týždňa dizajnu 2017. Medzi najnovšie projekty patrí rad nábytku s americkou spoločnosťou Kindel a nová kolekcia grécko-rímskych tapiet so spoločnosťou Signature Prints zo Sydney.

DAWES POINT HOUSE
Sydney, Austrália

Luxusné povrchové úpravy, moderný nábytok a postmoderná paleta ružovej a sivej pôsobia pri rekonštrukcii tohto štvorpodlažného domu s tromi spálňami veľmi silno.

Ružové tóny sa všade spájajú s elegantnou sivou, ktorá sa objavuje v kobercoch, v elegantných líniách moderného talianskeho nábytku a v terrazzovej podlahe a kuchynských doskách. Ružový mramor v kuchynskom splashbacku, kúpeľňových miskách a na vonkajších terasách prináša jemný pôvab. Použitie ryhovania v kuchynských, kúpeľňových a spálňových skriniach, v obkladoch stien kúpeľní a sklenených sprchových zástenách a na terasách ukazuje zložitosť detailov v dome, ktorý oslavuje svoju jemnú paletu prostredníctvom krásy povrchových úprav.

Text a Foto: www.gregnatale.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.

Hotel Goldene Rose

Trhovému námestiu v centre mesta Dinkelsbühl v Nemecku dominuje budova z 15. storočia, pôvodne hostinec, s výraznou žltou fasádou.