Interiér

L'oscar London

L’oscar London je exkluzívny butikový hotel a skvost barokovej architektúry postavený pred 110 rokmi. Toto bývalé sídlo baptistickej cirkvi bolo teraz nádherne zrekonštruované a jeho interiér skvostne zrenovoval známy francúzsky architekt a dizajnér Jacques Garcia. Je to jeho prvý londýnsky hotel. Výsledkom fantázie a zmyslu pre detail je teatrálna výzdoba, ktorá má byť typicky neanglická a zahŕňa dvere s pávím vzorom, pult so zrkadlovým povrchom, poháre na šampanské s dutými stonkami, kohútiky zdobené motýlími krídlami a eklektické umelecké predmety…

L’oscar London je nádherné miesto na pobyt a užívanie si života. So svojou reštauráciou, barmi a priestormi na trávenie voľného času sa stal fascinujúcou a podmanivou destináciou, a to z vizuálneho aj gurmánskeho hľadiska. Hotel L’oscar London sa nachádza v blízkosti Covent Garden a je tiež ideálnou základňou na spoznávanie centra Londýna s jeho elegantnými obchodmi, reštauráciami a kultúrnymi pamiatkami vrátane divadelnej štvrte, Britského múzea a Kráľovskej opery.

Text a Foto: www.michelreybierhospitality.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Royal Scotsman

Royal Scotsman je úžasný vlak, ktorý vás vezme na nezabudnuteľnú cestu po Škótskej vysočine a umožní vám vidieť niektoré z najvýznamnejších

ICRAVE 53

V susedstve Múzea moderného umenia v New Yorku je umenie neodmysliteľnou súčasťou kulinárskeho zážitku aj v reštaurácii 53.

Dom pri zvonici

Pôvodný dom z 50-tych rokov si v minulosti postupne prešiel viacerými rekonštrukciami, vrátane nekoncepčnej prístavby a nadstavby.

Casa Fornasetti

Casa Fornasetti postavil koncom 19. storočia Barnabov starý otec Pietro Fornasetti, prvý dovozca písacích strojov.

Kitzig Interior Design

Kitzig Interior Design už viac ako 25 rokov úspešne realizuje projekty interiérového dizajnu a architektúry doma aj v zahraničí.