Interiér

L'oscar London

L’oscar London je exkluzívny butikový hotel a skvost barokovej architektúry postavený pred 110 rokmi. Toto bývalé sídlo baptistickej cirkvi bolo teraz nádherne zrekonštruované a jeho interiér skvostne zrenovoval známy francúzsky architekt a dizajnér Jacques Garcia. Je to jeho prvý londýnsky hotel. Výsledkom fantázie a zmyslu pre detail je teatrálna výzdoba, ktorá má byť typicky neanglická a zahŕňa dvere s pávím vzorom, pult so zrkadlovým povrchom, poháre na šampanské s dutými stonkami, kohútiky zdobené motýlími krídlami a eklektické umelecké predmety…

L’oscar London je nádherné miesto na pobyt a užívanie si života. So svojou reštauráciou, barmi a priestormi na trávenie voľného času sa stal fascinujúcou a podmanivou destináciou, a to z vizuálneho aj gurmánskeho hľadiska. Hotel L’oscar London sa nachádza v blízkosti Covent Garden a je tiež ideálnou základňou na spoznávanie centra Londýna s jeho elegantnými obchodmi, reštauráciami a kultúrnymi pamiatkami vrátane divadelnej štvrte, Britského múzea a Kráľovskej opery.

Text a Foto: www.michelreybierhospitality.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Nový Orient Express

Znovuzrodenie Orient Expressu je technologickou výzvou, ktorá spĺňa vedecké a technické kritériá, a zároveň je umeleckou a estetickou výzvou.

Annabel’s

Annabel’s je súkromný klub pre členov, ktorý sa nachádza v georgiánskom meštianskom dome na londýnskom námestí Berkeley Square.

Belmond Hiram Bingham

Vlak Hiram Bingham spoločnosti Belmond začal svoju činnosť v roku 2003 a sprevádza hostí v honosnom štýle vysoko v Andách.

Hotel Rome Edition

Hotel Rome Edition sídli v budove bývalej banky zo 40. rokov minulého storočia a nachádza sa pár blokov za námestím

Steakhouse Beefbar

Interiérové dizajnérske duo Humbert & Poyet vytvorilo opulentné prostredie pre milánsku pobočku špičkového steakhousu Beefbar.