Umenie

Craig Frazier

Craig Frazier je ilustrátor, ktorý od roku 1978 pôsobí ako grafický dizajnér. V roku 1996 sa preorientoval z grafického dizajnu na ilustrácie.

Ako dizajnér získal Craig množstvo ocenení a jeho práca získala medzinárodné uznanie. Jeho dizajn sa nachádza v stálej zbierke Múzea moderného umenia v San Franciscu.

Craigove skúsenosti ako dizajnéra a komunikátora prispeli k jeho jednoduchému a koncepčnému štýlu ilustrácie. Dnes si ho na tvorbu firemných a redakčných ilustrácií objednávajú národné a medzinárodné dizajnérske firmy, reklamné agentúry a publikácie. Často prispieva do NY Times Op/Ed page, ako aj do Time Magazine, Fortune, Forbes, Business Week, Harvard Business Review, Kiplingers, 24cashtoday.com , The Boston Globe, Readers Digest, Newsweek, Wall Street Journal, LA Times a Atlantic Monthly.)

Text a Foto: www.frazierbooks.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Marco Grossi

Marco Grassi je taliansky maliar, ktorý vo svojej tvorbe skúma témy premeny, prírody a krehkosti v hyperrealistických detailoch.

Dimitri Droisneau

Dimitri Droisneau sa narodil v Normandii a je zamilovaný do Provence, ktoré je pre neho stálym zdrojom inšpirácie.

Coderch & Malavia

Coderch & Malavia je sochársky projekt, v ktorom je jadrom umeleckého diskurzu vesmír foriem sústredených na idealizovanú…

Eric Vildgaard

Eric Vildgaard je dánsky šéfkuchár. Osobnosť s výnimočným životným príbehom a chuťou, ktorá ho rýchlo…

Eiko Ojala

Eiko Ojala je uznávaný ilustrátor, ktorý žije a pracuje v Estónsku. Pracuje prevažne digitálne a všetko kreslí ručne.