Umenie

Craig Frazier

Craig Frazier je ilustrátor, ktorý od roku 1978 pôsobí ako grafický dizajnér. V roku 1996 sa preorientoval z grafického dizajnu na ilustrácie.

Ako dizajnér získal Craig množstvo ocenení a jeho práca získala medzinárodné uznanie. Jeho dizajn sa nachádza v stálej zbierke Múzea moderného umenia v San Franciscu.

Craigove skúsenosti ako dizajnéra a komunikátora prispeli k jeho jednoduchému a koncepčnému štýlu ilustrácie. Dnes si ho na tvorbu firemných a redakčných ilustrácií objednávajú národné a medzinárodné dizajnérske firmy, reklamné agentúry a publikácie. Často prispieva do NY Times Op/Ed page, ako aj do Time Magazine, Fortune, Forbes, Business Week, Harvard Business Review, Kiplingers, 24cashtoday.com , The Boston Globe, Readers Digest, Newsweek, Wall Street Journal, LA Times a Atlantic Monthly.)

Text a Foto: www.frazierbooks.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Lisa Metzger-Pegau

Nemecká architektka a výtvarná umelkyňa Lisa Metzger-Pegau zachytila podstatu svetla a rýchlosti vo svojej pôsobivej abstraktnej sérii „Noc, svetlo

Pierre Gagnaire

Reštaurácia Pierre Gagnaire sa nachádza hneď vedľa bulváru Champs-Élysées a pozýva hostí do vesmíru, ktorý navrhol Marcelo Joulia.

Antonio Santín

Marc Straus predstavuje Antonia Santína: Santin, sériu nových hyperealistických malieb španielskeho umelca na jeho samostatnej výstave.

Eric Ripert

Reštaurácia Le Bernardin, ktorú charakterizuje luxus a dokonalosť, prosperuje už viac ako tri desaťročia a patrí medzi najlepšie na

Tadashi Takayama

Michelinovskú reštauráciu Takayama vedie šéfkuchár Tadashi Takayama, ktorý sa pred návratom do Japonska šesť rokov vzdelával v Taliansku.

Greg Olijnyk

Melbournský umelec Greg Olijnyk pretvára kartón na komplexné sochy a mení skromný materiál na niečo výnimočné.