Digital

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou. Jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie pre jej rozprávkové jedinečné a originálne diela.

Pred rokom 2017 nemala žiadne skúsenosti s fotografiou ani Photoshopom, ale vďaka intenzívnemu cvičeniu a vášni sa za 2 roky naučila digitálne umenie. V roku 2019 spolu s manželom a deťmi predali svoj dom v Kalifornii a vydali sa na misiu vytvárať umenie ako rodina po celom svete, pričom ako inšpiráciu použili významné ikonické miesta.

V roku 2020 sa stala umelkyňou obálky Photoshopu, jej obrázky bolo možné vidieť v reklamách Adobe uvádzaných v kinách a na Oscaroch, na billboardoch po celom svete a v súčasnosti pracuje na svojej prvej knihe poézie/umenia pre deti.

Text a Foto: www.behance.net

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Miss Aniela

Miss Aniela je britská umelkyňa, ktorá kombinuje umeleckú fotografiu s rekvizitami a technikami CGI a vytvára surrealistické obrazy.

Fernando Penhos Zaga

„Under“ je fascinujúca séria Fernanda Penhosa Zaga, v ktorej sa spája umenie umeleckej fotografie a digitálneho umenia.

Jean-Charles Debroize

Jean-Charles Debroize začal pracovať ako grafický dizajnér po trojročnom štúdiu na škole úžitkového umenia.

Paul Viollet Anomália

Paul Viollet je umeleckým riaditeľom v reklamnom priemysle, a hoci svoju prácu veľmi miluje, stále si uvedomuje, že je neustále frustrovaný.

Bruno Béghin

Bruno Béghin je francúzsky dizajnér a tvorca prestížneho komunikačného štúdia a autor reklamných kampaní pre známe značky.

Heterosis

Heterosis je umelecký projekt pozostávajúci zo zbierky pestovateľných digitálnych kvetov a jedinečného verejného priestoru metaversa.