Digital

Vanessa Rivera

Vanessa Rivera je digitálna umelkyňa inšpirovaná detskou fantáziou. Jej štyri deti sú hlavným zdrojom inšpirácie pre jej rozprávkové jedinečné a originálne diela.

Pred rokom 2017 nemala žiadne skúsenosti s fotografiou ani Photoshopom, ale vďaka intenzívnemu cvičeniu a vášni sa za 2 roky naučila digitálne umenie. V roku 2019 spolu s manželom a deťmi predali svoj dom v Kalifornii a vydali sa na misiu vytvárať umenie ako rodina po celom svete, pričom ako inšpiráciu použili významné ikonické miesta.

V roku 2020 sa stala umelkyňou obálky Photoshopu, jej obrázky bolo možné vidieť v reklamách Adobe uvádzaných v kinách a na Oscaroch, na billboardoch po celom svete a v súčasnosti pracuje na svojej prvej knihe poézie/umenia pre deti.

Text a Foto: www.behance.net

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Skeeva

Skeeva začal svoju kariéru ako samouk, umelecký riaditeľ a digitálny 3d umelec, ktorého život je zahalený do 3D

Leap Studios

Leap Studios je vizuálne poradenské a postprodukčné štúdio ktoré sa špecializuje na tvorbu výraznej grafiky pre reklamný priemysel.

Laurie Rowan

Laurie Rowan, britský animátor, ilustrátor a režisér, je meno, ktoré sa stalo synonymom pre živé, hravé a originálne výtvory.

Martin Vester

Martin Vester, 3D dizajnér s vášňou pre klasické autá a ich fascinujúce dedičstvo, starostlivo vytvára pôsobivé kompozície.

Ernesto Perlingeiro

Zábavné popkultúrne portréty od Ernesta Perlingeira, brazílskeho umelca na voľnej nohe žijúceho v Štokholme vo Švédsku.

Henry Flores

Henry Flores, ekvádorský umelec a grafický dizajnér, zručne kombinuje abstraktné a prírodné prvky s výraznými farbami a tvarmi.