Interiér

The Jane Antwerp

Reštaurácia The Jane prvýkrát otvorila svoje brány v roku 2014 a odvtedy ponúka jedinečnú kombináciu špičkovej gastronómie prístupnej širokému publiku – či už mladým alebo starším, gurmánom alebo hosťom, ktorí sa s gastronómiou stretávajú po prvýkrát.

Reštaurácia sa nachádza v bývalej kaplnke vojenskej nemocnice. Kaplnka, ako aj okolitý pozemok boli po rokoch prázdnoty kompletne zrekonštruované. Piet Boon sa postaral o dizajn reštaurácie a spolu s rôznymi umelcami a remeselníkmi sa postaral o to, aby sa The Jane stala skutočným skvostom.

Gastronomická reštaurácia The Jane sa nachádza na prízemí a všetky stoly majú výhľad do otvorenej kuchyne. K dispozícii je rozsiahly vínny lístok, ktorý ponúka nové biologické vína aj zlaté staré vína z renomovaných vinárskych domén. Na prvom poschodí sa nachádza bar.

Paradeplein 1, 2018 Antwerp, Belgium

Text a Foto: www.thejaneantwerp.com

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Cloud Kindergarten

Materská škola Cloud Kindergarten sa nachádza v štvrti LuxeLakes v Čcheng-tu vedľa parku Cloud Park, v blízkosti existujúcich vodných plôch.

Ovenecká 33 Praha

Architektonická kancelária Objektor Architekti nedávno dokončila rekonštrukciu otvoreného bytu Ovenecká 33 v Prahe.

Alecrim

Inšpirácia spoločnosti Alan Chu Arquitectura pre premenu domu Alecrim House pochádzala z túžby integrovať obytné domy s prírodným svetom.

Predajňa rýb

Architektonická kancelária Baranowitz & Goldberg Architects predstavila svoj návrh predajne rýb Yama v južnej štvrti Florentin v Tel Avive.

Kníhkupectvo

Dizajn kníhkupectva Shenzhen Zhongshuge navrhlas spoločnosť X+LIVING a je silne inšpirovaný imigračnou históriou mesta.

Hotel Goldene Rose

Trhovému námestiu v centre mesta Dinkelsbühl v Nemecku dominuje budova z 15. storočia, pôvodne hostinec, s výraznou žltou fasádou.