Umenie

Kazuki Okuda

Kazuki Okuda je talentovaný ilustrátor pochádzajúci z japonského Kjóta, ktorý vytvára nádherné zložité digitálne ilustrácie s rozmarnými postavičkami.

Tento oceňovaný japonský umelec pracuje na rôznych projektoch vrátane ilustrácií pre knihy, reklamu, módu a animáciu. Každá práca v Okudovom portfóliu rozpráva prepracovaný príbeh plný zaujímavých detailov, ktoré treba odhaliť. Svojou praxou pozýva divákov, aby vstúpili do jeho sveta a preskúmali neobmedzené možnosti jeho predstavivosti.

Text a Foto: isseinoissyou.work

Nezávislý blog o všetkom čo ma zaujalo vo svete dizajnu, technológií, umenia a kultúry. 

Mohlo by sa Vám páčiť

Antonio Santín

Marc Straus predstavuje Antonia Santína: Santin, sériu nových hyperealistických malieb španielskeho umelca na jeho samostatnej výstave.

Eric Ripert

Reštaurácia Le Bernardin, ktorú charakterizuje luxus a dokonalosť, prosperuje už viac ako tri desaťročia a patrí medzi najlepšie na

Tadashi Takayama

Michelinovskú reštauráciu Takayama vedie šéfkuchár Tadashi Takayama, ktorý sa pred návratom do Japonska šesť rokov vzdelával v Taliansku.

Greg Olijnyk

Melbournský umelec Greg Olijnyk pretvára kartón na komplexné sochy a mení skromný materiál na niečo výnimočné.

Ben Young

Výnimočné dielo Bena Younga púta pozornosť, pretože vytvára nádherné sochy, ktoré harmonicky spájajú kontrastné prvky skla

Paul Bocuse

Paul Bocuse sa narodil 11. februára 192 neďaleko Lyonu a je považovaný za jedného z najväčších kuchárov 20. storočia.